Ważne daty dotyczące wyborów

Prawybory 25 czerwca

Prawybory w stanie Nowy Jork

Wczesne głosowanie

Sobota, 15 czerwca 2024 – niedziela, 23 czerwca 2024

Zapraszamy do osobistego udziału we wczesnym głosowaniu przed dniem wyborów! Znajdź swój lokal wyborczy do wczesnego głosowania i godziny jego otwarcia.

Termin składania wniosków o kartę do wczesnego głosowania drogą pocztową / głosowania zdalnego i formularz rejestracji wyborcy

Sobota, 15 czerwca 2024

Ostatni dzień przyjmowania przez Komisję Wyborczą wniosków o kartę do wczesnego głosowania drogą pocztową, kartę do głosowania zdalnego oraz formularz rejestracji wyborcy za pośrednictwem poczty, portalu internetowego, poczty e-mail lub faksu.

Termin składania wniosków o rejestrację wyborcy

Sobota, 15 czerwca 2024

Ostatni dzień na dostarczenie wniosku o rejestrację wyborcy w Komisji Wyborczej drogą pocztową lub osobiście. Znajdź biuro Komisji Wyborczej w swojej dzielnicy.

Termin składania wniosków o kartę do wczesnego głosowania drogą pocztową / głosowania zdalnego (osobiście)

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Ostatni dzień na osobiste złożenie wniosku w Komisji Wyborczej o kartę do wczesnego głosowania drogą pocztową i kartę do głosowania zdalnego. Znajdź biuro Komisji Wyborczej w swojej dzielnicy.

Dzień prawyborów

Wtorek, 25 czerwca 2024

Lokale wyborcze są otwarte w godzinach 6:00–21:00. Znajdź swój lokal wyborczy.

Termin odesłania karty do wczesnego głosowania drogą pocztową / głosowania zdalnego

Wtorek, 25 czerwca 2024

Ostatni dzień na wysłanie pocztą karty do wczesnego głosowania i karty do głosowania zdalnego. Ostatni dzień na osobiste dostarczenie karty do głosowania do Komisji Wyborczej lub oddanie jej w lokalu wyborczym. Znajdź swój lokal wyborczy.